Зустрінемось після Перемоги!

Альфреско

Дизайн-сад

АВТОР ТА СПОНСОР ПРОЄКТУ:
Юлія Голованова
HolovanovaGarden
FB: @landscapebyHolovanova
+380 (50) 646-0635
Білогородка, Київська обл.

ПАРТНЕРИ З НАДАННЯ РОСЛИН:

Розсадник Plants club
Роздрібний та гуртовий садовий центр
Декоративні рослини в контейнерах
https://plants-club.ua

Розсадник «Сонцецвіт»
Багаторічні квіти та декоративні трави
https://solncecvet.com.ua

Цілую всі ліси. Спасибі скрипалю.
Він добре вам зіграв колись мою присутність.
Я дерево, я сніг, я все, що я люблю.
І, може, це і є моя найвища сутність.

Ліна Костенко
Створення ландшафту — це набагато глибше, ніж тема чи завдання... Це іде з глибини душі автора. Тільки художник може знати на 100%, що надихнуло його на створення саме такого саду.
Найголовніше, що ми збираємо протягом життя, — це емоції та спогади. Спогади про подорож до Нормандії взято за основну ідею саду. Перед очима — садиби, до яких веде ґрунтова дорога, відкриті ворота, променад з п’ятиметрових рододендронів, галявина з віковим дубом, гриби під деревом, гортензія, за якою починається ліс..., тераса... і спокій... дзеннн... Як же хочеться, щоб усі отримали цей заряд.
Ви можете не відразу зрозуміти все те, що тоді відчувала авторка. Бо то особисте. Комусь нетрендове, комусь нецікаве. Але для всіх залишиться сад, його сюжет та емоції того, хто дивиться на сад «Альфреско».
Альфреско, як повідомляє Вікіпедія, — це фреска, виконана водяними фарбами по вогкій штукатурці. Як наш сад: які рослини Greensad впали в око, тими й структурували, що захотілось побачити поруч, без усяких списків, те й обрали в розсаднику «Сонцецвіт». Така картина часто буває з ідилічним сюжетом. Який зображає мирне, безтурботне життя, близьке до природи.
Інтеграція, сталий розвиток, імпровізація — наше зелене альфреско. Це малопомітне поєднання штучного формованого саду з дикою лісовою природою. В основу проєкту було покладено гармонійне співіснування сучасних садів з лісовою природою та нашим величезним впливом на рослинний світ. Створивши нібито два різні куточки природи з різними колекціями рослин, цим самим ми поєднуємо красу природного ландшафту з цікавою історією, яку проживаємо у своєму саду. Інсталяція демонструє раціональне користування зеленими насадженнями.